Vodni podmeter

Vodni podmeter

Model: U-WR2
Ime serije: vodni podmeter
Serija pripadnikov: Ultrasonični merilnik brezžične vode
Ocena IP: IP68
Največja življenjska doba baterije: 12 let
Share to
Pošlji povpraševanje
Opis
Tehnične parametre

 

pregled

 

 

 

Water Sub Meter

ViewShine Water Sub Meter je spremenil upravljanje mestnih vodnih virov z brezhibno povezanostjo IoT in analitiko strojnega učenja. Ti srednji certificirani (mi {0}}) instrumenti so zasnovani posebej za občinska omrežja in stanovanjska območja z visoko gostoto, kar zagotavlja natančnost ± 0. 3% znotraj R4 0 0\/h. Njegovo trdno ohišje z oceno IP69K lahko zdrži ekstremno mestno okolje, medtem ko integrirani modul Lorawan\/5G omogoča spremljanje območja območja v realnem času (DMA), za katerega je dokazano, da v uvajanju pametnih mest zmanjšuje NRW za 28%.

 

 

Ključne tehnične funkcije

 

1. inteligentna prilagoditev dinamičnega območja
Sprejetje ISO 4 0 64 CLASS 1 CERTIFIRED R8 0 0\/R400\/R500 s tremi dinamičnimi razponi (0. {{6} m ³\/h) in ± 0,5% natančnosti, ki pokrivajo celotne potrebe po merjenju scenarijev od vrhovne vode.
2. Revolucionarna tehnologija optimizacije namestitve
U {{0}}}\/d0 dinamika tekočine se prebije skozi tradicionalne omejitve, zmanjša povpraševanje po ravnih cevjih odsekih za 80%, podpira navpično\/vodoravno\/naklonjeno večsmerno instalacijo (± 30 stopinj) in se prilagaja na prenovo starih cevnih mrež.
3. AI izboljšano mikrofluidno spremljanje
Opremljen z algoritmi nevronskega omrežja dosega identifikacijo uhajanja na ravni 1,5 l\/h (24- uro), v kombinaciji z M-bus optičnim vmesnikom za izvoz poročil o analizi vode v realnem času, ki vodnim podjetjem pomaga zmanjšati 22% ne-prihodkov izgube vode.
4. skrajni okoljski sistem trajnosti
Ohišja z dvojno zaščito IP68\/IP69K je prešla 1000 ciklov testiranja iz -30 zamrznitve stopnje do +90 stopinj v kombinaciji s 316L pretvorniki iz nerjavečega jekla, pri čemer je dosegla 15 -letno zavezo za vzdrževanje in zmanjšanje stroškov vzdrževanja in zmanjšanje stroškov vzdrževanja s 60%.
5. Arhitektura, pripravljena na pametne vodne storitve
Predhodno nameščene reže Lorawan\/NB IoT modula, ki podpirajo brezhibno integracijo s sistemi AMI v skladu s standardi Mid Mi -003. Zgodovinsko shranjevanje podatkov se lahko razširi do 10 let in se z nadgradnjami OTA nenehno izpolnjuje z EU EudeSign 2027 predpisi o energetski učinkovitosti.

 

Tehnični parametri

 

 

Tip

U-WR2

Velikost

DN15

DN20

DN25

Območje in zmogljivosti

Q3

1.6/2.5 m³/h

2.5/4.0 m³/h

6.3 m³/h

Q4

3.125 m³/h

5.0 m³/h

7.875 m³/h

Q2

8 L/h

12.8 L/h

12.6 L/h

Q1

5 L/h

8 L/h

7 L/h

Qstart

2L/h

Dinamični razpon

R250/R400/R500/R800

Standardno

ISO4064: 2014\/ OIML: R 49-2013

Električna

Baterija

3.6V, Li-Battery

EMC

E1

Mehanski

Klasifikacija okolja

Razred O

Zaščitni razred

IP68

Srednja temperatura

0. 1 ~ 50 stopinj (T50)

Temperatura skladišča

-25 ~ 60 stopinj

Zemljevid

1.6MPA

Metrološka

Natančnost

± 5% v območju Q1 manj kot ali enak Q < Q2

± 2% v območju Q2, manjši ali enak Q, manjši ali enak Q4

Izguba glave

0. 4Bar @ Q3

0. 25bar @ Q3 0. 4Bar @ Q3

Komunikacija

LORA RF

Lorawan razred a

NB-iot

Standardno

Impulzni izhod

Prilagojeno

M-bus\/wm-bus Standardno

 

 

Dimenzija

 

 

 

 

Separate Water Meter For Tenants

 

Dn

L (mm)

Merilna nit

Nit cevi

Uporabljena podaljševalna cev

L2 (mm)

H (mm)

H1 (mm)

15

110

G¾B

R½

Nobenega

82

16

82.2

115

G¾B

R½

Nobenega

82

16 82.2

130

G¾B

R½

Nobenega

82

16 82.2

165

G¾B

R½

Nobenega

82

16 82.2

170

G¾B

R½

Nobenega

82

16 82.2

20

110

G1B

R¾

Nobenega

82

18.5

83.2

115

G1B

R¾

Nobenega

82

18.5 83.2

130

G1B

R¾

Nobenega

82

18.5 83.2

190

G1B

R¾

Nobenega

82

18.5 83.2

195

G1B

R¾

Nobenega

82

18.5 83.2
25 110 G5/4B R1B Nobenega 82 21.8 87.2
150 G5/4B R1B Nobenega 82 21.8 87.2
200 G5/4B R1B Nobenega 82 21.8 87.2
225 G5/4B R1B Nobenega 82 21.8 87.2
260 G5/4B R1B Nobenega 82 21.8 87.2

 

Zakaj izbrati nas

1. natančno proizvodni ekosistem
Naša industrija 4. 0 certifikacijski objekt združuje sisteme CNC, ki jih poganja AI, in montažne linije robota, dosega tolerance na ravni mikrometra (ISO 2768- F) in 99,98% konsistenca proizvodnje. Spremljanje MES v realnem času lahko skrajša cikle dostave za 30%, hkrati pa ohranja srednjo mi -003 in ATEX II 2G skladnost v več kot 200 variantah izdelkov.

2. vodstvo globalne skladnosti
Imamo 23 mednarodnih certifikatov, vključno z OIML R49, NSF\/ANSI 61 in petkratno certifikacijo ISO (9001\/14001\/45001\/50001\/IECQ QC 080000), ki zagotavljajo brezhibno vstop globalnih komunalnih podjetij na trg. Vsi instrumenti so v skladu z EN 14154 podvrženi 48 -urni pospešenemu staranju.

3. Prilagojeno inženirsko strokovno znanje
Zagotovite R 100- R800 R800 Dinamična prilagoditev, komunikacija z več protokol (M-BUS\/MODBUS\/LORAWAN) in zasnovana za eksplozijo (certifikat IECEX). Nedavni projekti vključujejo uvedbo 50000 enot pametnih števcev, integriranih z API -ji za pub v Singapurju.

4. Zagotavljanje kakovosti ničelne napake
Od en 10204 3. 1 certificirane medeninaste zlitine do 100% ultrazvočnega testiranja varjenja, naš šesti Sigma postopek zagotavlja<0.01% on-site failure rate. Conduct a 15 year lifespan verification through a -30 ° C/+90 ° C thermal shock cycle.

5. partnerstvo vrednosti življenjskega cikla
24\/7 Večjezična podpora, 4- urni odziv v sili, 12 -letna garancija in brezplačna nadgradnja programske opreme OTA. Naše globalno servisno omrežje zajema 15 držav in v primerjavi s povprečjem industrije se je MTTR (povprečni čas za popravilo) zmanjšalo za 65%.

 

 

Priljubljena oznake: Vodni podzemni meter, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, tovarna, tovarna

Pošlji povpraševanje
Pošlji povpraševanje